Stronga główna > Sklepy > Gold Investments Sp.z o.o

Gold Investments Sp.z o.o
Poleć stronę Drukuj stronę
Udostępnij
Gold Investments Sp.z o.o

Dane kontaktowe:

tel. (56)646-17-78
e-mail: jubiler@eliza.pl
http://eliza.pl

Adres:

Gold Investments Sp.z o.o
Wapienna 6/8
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Tagi: ( jubiler, jubiler eliza, jubiler Toruń, Toruń jubiler, pierścionki, pierścionki Toruń )

Opis firmy:


Jesteśmy firmą jubilerską z długimi tradycjami. Na polskim rynku działamy już od ponad 16 lat. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą detaliczna biżuterii zarówno złotej jak i srebrnej. W asortymencie (sklepowym) znajduje się również szeroki wachlarz zegarów, szkła ozdobnego i innych artykułów dekoracyjnych.
Siedziba Zarządu znajduje się przy ul. Wapienna 6/8 w Toruniu. Sklepy firmowe działają w CH BIELAWY-CARREFOUR, Galerii Copernicus, Bydgoszczy, Grudziądzu oraz w Włocławku.. Obecnie uruchomiliśmy usługę sprzedaży drogą elektroniczną za pomocą witryny www.eliza.pl oraz aukcji internetowej allegro.pl. Ten nowy kanał sprzedaży daje możliwość zakupu naszych produktów klientom pochodzącym z całej Polski w bardzo atrakcyjnych cenach. Już dziś mogą Państwo zapoznać się z oferta naszego sklepu i dokonać zakupu wybranego wyrobu.
Promowane firmy
Zobacz wszystkie
Dom Złoty Stok

Dom Złoty Stok


 Zapraszamy do naszego obiektu Dom Zloty Stok położonego na ulicy Karkonoskiej w Karpaczu. Oddalony o ok. 2 km od centrum miasta. Miejsce idealne dla osób chcących odpocząć od codzien..
Wybierz województo
Znajdź nas na facebooku
Newsletter
Zapisz się do newslettera

Promowane firmy